ASDASD, DFGDFG, QWEQWE

En zorlu saldırılarla başa çıkabilen antivirüs progranları

Günümüzde artarak devam eden virüsler bilgisayarlarımıza oldukça ciddi zararlara yol açabilmektedir. Her geçen gün daha sıradışı yollarla bizim bilgilerimizi dısarıya sızdırılmaya çalışılmaktadır. Şuan siz dışarıdayken bile bir çok bilginiz okunuyor veya satılıyor olabilir. Bunların önüne geçebilmek için antivirüs programları geliştirilmektedir. Bu programlar bilgisayarınızı tehdit eden virüsleri silmenize yardımcı olmaktadır. Ayrıca sürekli olarak bizim güvenliğimizi sağlamaktadırlar. Eğer sizinde bilgisayarınızın güvende tutulmasını istiyorsanız aşağıda verilen progranları kullanmanızı öneririz.

5. Kaspersky

Bu program listemizde 5. Sırada yer almaktadır. Antivirüs programları arasında kendini ispatlamıs olan bu program bilgisayarımızı iyi bir koruma altına alarak tehditlere karşı baş göstermekdetir. Kaspersky Lab şirketi tarafından geliştirilen bu devasa program sürekli kendini güncellemektedir. Bir diğer özelliği ise kendi virüslerini oluşturan bu şirket kendi duvarlarını aşmaya çalışmaktadırlar. Bu sayede dışarıdan gelen tehditlere karşı daha hazır hale getirebilmektedir.

Ayrıca sizin ağ güvenliğinizide koruyarak daha iyi bir koruma sağlamaktadır.

30 gün deneme süresi ile sizlere bu deneme fırsatını vermektedirler. Süre bitiminde eğer memnun kaldıysanız satın alabilirsiniz. Ve daha iyi özelliklere sahip olabilirsiniz.

4. Avast Free Antivirüs

Listemizde 4. Sırada yer alan bu program 1988 yılında piyasaya sürülmüstür. Pro sürümü olarak ücretli hali bulunsada ücretsiz görünümünde bir çok özelliğini kullanabilirsiz. Ayrıca ram dostu olup bilgisayarınızı yormaz ve yavaşlatmamaktadır.

3. AVG Internet Security

Oldukça başarılı bu program listemizde ilk 3’e girmektedir. 1991 yılında piyasaya sürülen bu program en iyi özelliklerinden biride dizüstü bilgisayarlarda daha az enerji tüketmesidir. Arayüzü sade ve anlaşılır olmasıyla bizlere daha konforlu bir kullanış sunmaktadır.

Ayrıca mobil ve tablet üzerinde de kurulabilmektedir. Ve telefonunuzun kaybolması halinde, yerini bulma özelliği ve kitleyip/silme özelliğiylede dikkatleri çekiyor.

Bizlere ücretli ve ücretsiz olarak sunulmaktadır.

2. Avira Antivirüs

Listemizde 2. Sırada yer almaya başaran bu başarılı program, hergün veri tabanına güncellemeler gelerek daha iyi bir koruma sağlamaktadır.

Ayrıca bizlere ücretli ve ücretsiz şekilde sunulmaktadır.

1. AhnLab V3 Internet Security

Bu devasa program dikkat çekici üstün başarılarıyla listemizde zirveyi kazanmıştır. Kapsamlı bir tarama sağlayarak en derindeki virüsleri bile silmeyi başara bilmektedir. AV-TEST üzerinden 18 puan alan bu antivirüs programı oldukça gelismiş bir internet ve ağ güvenliği sistemi bulundurmaktadır.

Kötü niyetli internet sitelerine baş koyan ve ayrıca trojen, solucan, spyware, spam, yemleme (phishing) gibi en korkutucu virüslere karşı etkili bir koruma sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir