Sponsor olarak bize destek olabilir ve kendi reklamınızı yapabilirsiniz !
Günümüzde reklam yapmak adınızı duyurmak için en ideal yöntem. Özellikle internet siteleri üzerinden verilen reklamlar sizi en üst noktaya kadar çıkartmaktadır. Eğer kendi reklamınız Sanal Zihin sitesinde yer alsın istiyorsanız bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz ve diğer firmalarla rekabet için kendinizi bir adım öne çıkarabilirsiniz. Detaylar için bizle konuşmanız gerekmektedir. Sizde kendi reklamınızı vermek istiyorsanız acele edin ve bizimle Facebook sayfamız üzerinden iletişime geçmek için tıklayınız.

Reklam Çözümleri
Tanıtım Yazısı : Sitenizin, firmanızın, ürününüzün veya hizmetinizin tanıtımının yer aldığı içeriği Sanal Zihin’de yayınlayarak ve linklerini sosyal medya hesaplarımızda paylaşarak okuyuculara ulaştırıyoruz. Tanıtım yazısı sitemizden hiçbir şekilde silinmiyor ve Sanal Zihin yayında olduğu sürece sitemizde aktif olarak kalıyor.

Banner Reklam : Sitenizi, firmanızı, ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmanın en etkili yollarından biri de her ay binlerce kişinin ziyaret ettiği Sanal Zihin banner reklamları vermekten geçiyor. Banner reklamlarının en büyük avantajı tüm sayfalarda gözükmesidir. Bu aşamada 3 farklı boyutta (300×250, 125×125, 728×90) banner reklam kabul edilmektedir. Reklamlar anlaşmaya bağlı olarak sağ kenar çubuğunda ya da yazı içinde görünüyor.

Not: Reklam alanları sabittir isteğe göre yer değişimi yapılmamaktadır. Reklam süreleri ise haftalık, aylık ve yıllık olarak baz alınmaktadır. Fiyatlandırmalar için sayfanın sağ alt bölümünde bulunan Facebook iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.